0

lat doświadczenia

Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym funkcjonującym nieprzerwanie od ponad 30 lat na rynku ubezpieczeniowym. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Jako niezależny dystrybutor ubezpieczeń reprezentujemy interesy naszych Klientów wobec zakładów ubezpieczeń. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i niezbędną wiedzę w zakresie ubezpieczeń gospodarczych  oraz ubezpieczeń grupowych, by sprostać każdemu wyzwaniu postawionemu przez naszych Klientów.

Nasi Klienci są obsługiwani przez wysokiej klasy specjalistów – doświadczonych brokerów ubezpieczeniowych i konsultantów, którzy są ekspertami w zakresie różnych rodzajów ubezpieczeń. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzają swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach, wymianę doświadczeń oraz specjalistyczne publikacje.

Pomagamy Klientom w likwidacji szkód wykorzystując w tym celu współpracę z ekspertami,  niezależnymi rzeczoznawcami oraz kancelariami prawnymi.

Dużą wagę przywiązujemy do etyki zawodowej, dlatego jako reprezentant popytowej strony rynku ubezpieczeniowego przyjmujemy wynagrodzenie wyłącznie w postaci kurtażu brokerskiego i nie korzystamy z żadnych dodatkowych zachęt oferowanych przez stronę podażową.

WŁADZE SPÓŁKI

ZARZĄD

Radosław Trzosek – Prezes Zarządu
Anna Rostkowska – Wiceprezes Zarządu

WŁAŚCICIELE

L+O International Insurance Broker Sp. z o.o. należy do Grupy Punkta, której strategicznym inwestorem jest brytyjski fundusz Pollen Street Capital.