Zapraszamy do zespołu LO BROKER

Stale poszukujemy nowych osób, które pragną rozwinąć swoją karierę.

Aktualnie oferujemy pracę w dwóch stałych lokalizacjach Radom lub Wrocław lub w charakterze pracy zdalnej.

Naszym Pracownikom Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę w oparciu o inną umowę cywilno-prawną
  • udział w szkoleniach podnoszących kompetencje
  • pracę w doświadczonym i energicznym zespole
  • rozwój osobisty
  • benefity pracownicze m.in. program ubezpieczeń grupowych na życie oraz pakiet medyczny

 

Tutaj znajdują się aktualne informacje o naszych propozycjach

Aktualne oferty pracy – przejdź do Praca w LOBROKER

 

Jeżeli chcecie Państwo dołączyć do naszego zespołu i rozwinąć karierę, prosimy o przesłanie CV opatrzonego poniższa klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz listu motywacyjnego na adres e-mailowy: rekrutacja@lobroker.pl.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez  L+O International Insurance Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Traugutta 22, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy rozpatrywali Państwa kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy, o zamieszczenie dodatkowego oświadczenia o podanej poniżej treści: “Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez L+O International Insurance Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Traugutta 22, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w okresie kolejnych ……. lat.”

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami celem zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

W związku z treścią Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że administratorem danych jest L+O International Insurance Broker Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Traugutta 22 (KRS 0000141396).

Klauzula informacyjna Administratora Danych Osobowych dla Kandydatów na pracowników i współpracowników.